Vianočné prekvapenie

Dňa 21.12.2022 sme našich klientov navštívili na bytoch a rozdali im milé vianočné darčeky. Okrem krabičiek s čajovým pečivom, ktoré zabezpečila vedúca nášho stravovacieho úseku, sme ich obdarovali balíčkami z projektu "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok". Klienti si v nich našli sladkosti a trvanlivé potraviny, krížovky, drogériu, niektorí ponožky, rukavice, čiapky, knižky, hrnčeky, vianočné dekorácie či pozdravy od darcov. Pridali sme aj milé, s láskou vyrobené pohľadnice od detičiek z MŠ a ZŠ na Okoličianskej ulici v Liptovskom Mikuláši. Súčasťou ich daru bola aj veľká krabica plná medovníčkov.

Klienti sa darčekom úprimne potešili. V ich mene všetkým ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Touto cestou vyjadrujeme aj úprimnú vďaku organizátorom ako aj darcom, ktorí sa do projektu občianskeho združenia „Koľko lásky“ zapojili. Osobitná vďaka patrí pani Ivete Kollárovej z Pavčinej Lehoty, ktorá sa opäť zhostila úlohy koordinátora projektu pre oblasť Liptova. Poďakovať sa chceme aj pani Barbore Zajíčkovej z Demänovskej Doliny, ktorá zozbierala balíčky práve pre klientov nášho zariadenia.

  • ZpS, DSS, ŠZ a SVI
  • Útulok
  • Pracovisko „Pálkovo centrum“

Na našej internetovej stránke používame nevyhnutné súbory cookies. Tieto cookies slúžia na zabezpečenie prevádzky tejto internetovej stránky. Viac informácií